stanley_fmht83006_0
stanley_fmht83006_0
stanley_fmht83006_0
stanley_fmht83006_0
stanley_fmht83006_0
stanley_fmht83006_0
stanley_fmht83006_0
stanley_fmht83006_0
stanley_fmht83006_0
stanley_fmht83006_0
stanley_fmht83006_0
stanley_fmht83006_0
stanley_fmht83006_0
stanley_fmht83006_0
stanley_fmht83006_0
stanley_fmht83006_0
stanley_fmht83006_0
stanley_fmht83006_0
stanley_fmht83006_0
stanley_fmht83006_0
stanley_fmht83006_0
stanley_fmht83006_0
stanley_fmht83006_0
stanley_fmht83006_0
STANLEY FMHT83006-0 FATMAX Hybrid eenhandklem 300mm
Productomschrijving
  • Snel klemmen met één hand voor 136 kg klemkracht
  • Verhoog de klemkracht tot 374 kg door aan de handgreep te draaien
  • Klemkracht ook te verhogen door de moer aan te draaien met een steeksleutel
  • Snel omschakelen naar spreidtang - verplaatsbare bek met de draaiknop
  • Metalen klembekken met stalen I-profiel als "ruggengraat" - duurzaam, voorkomt buigen onder druk
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Max. spanwijdte: 300 mm
  • Max. spreidcapaciteit: 505 mm
  • Diepte: 80 mm
  • Type greep spangereedschap: Schroevendraaiergreep
  • Spankracht: 3668 N
  • Gewicht: 1,6 kg
  • Product Range: Stanley Fatmax
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: STANLEY
  • EAN: 3253560830069
  • Artikelnummer leverancier: STANLEY FMHT83006-0
Max. spanwijdte
300 mm
Max. spreidcapaciteit
505 mm
Diepte
80 mm